Diep bord 27,5/20,5xH3cm pure pearl Icon
SKU: 609010
| SKU | 609010 |
|---|---|
| Merk | EcoMade |
| Collectie | Icon |
| Producttype | Diep Bord |
| Hoofdkleur | Wit |
| Kleuren | Parel, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Reactieve Glazuur |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 27,5/20,5xH3cm |
| Geproduceerd in | Portugal |
| Diameter | 27.5 cm |
| Lengte (cm) | 27.5 |
| Breedte (cm) | 27.5 cm |
| Hoogte (cm) | 3 cm |
| Gewicht | 1,215 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 4 |
| Barcode item | 5410595782727 |
Barcode: 15410595782724
Width: 0.265 m
Height: 0.175 m
Length: 0.285 m
Weight: 4.86 kg
Quantity: 4
Barcode: 35410595782728
Width: 0.8 m
Height: 1.04 m
Length: 1.2 m
Weight: 194.4 kg
Quantity: 160
Diep bord 27,5/20,5xH3cm pure pearl Icon