Eetstokje matte black Helix - set/6
SKU: 614144
| SKU | 614144 |
|---|---|
| Merk | Fine2Dine |
| Collectie | Helix |
| Producttype | Eetstokjes |
| Nieuwste | 15 jun 2023 |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Kleuren | Zwart |
| Hoofdmateriaal | Metalen |
| Materialen | Roestvrij staal 18-10 |
| Vorm | Langwerpig |
| Commerciële afmetingen | 23cm |
| Geproduceerd in | China |
| Diameter | 23 cm |
| Breedte (cm) | 0.5 cm |
| Gewicht | 0,119 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Ja |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Nee |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 1 |
Barcode: 5410595756377
Width: 0.05 m
Height: 0.03 m
Length: 0.24 m
Weight: 0.119 kg
Quantity: 1
Barcode: 15410595756374
Width: 0.26 m
Height: 0.215 m
Length: 0.31 m
Weight: 4.046 kg
Quantity: 34
Barcode: 35410595756378
Width: 0.8 m
Height: 1.15 m
Length: 1.2 m
Weight: 202.3 kg
Quantity: 1700
Eetstokje matte black Helix - set/6