Glas 41cl damier Peacock - set/2
SKU: 824833
| SKU | 824833 |
|---|---|
| Merk | S|P Collection |
| Collectie | Peacock |
| Producttype | Drinkglas |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Transparant |
| Kleuren | Transparant |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| Materialen | Kristallijn Glas |
| Afwerking | Gestructureerd |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 41cl |
| Geproduceerd in | China |
| Diameter | 8 cm |
| Lengte (cm) | 8 |
| Breedte (cm) | 8 cm |
| Hoogte (cm) | 14.5 cm |
| Inhoud (cl) | 44 |
| Gewicht | 0,86 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Ja |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Nee |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 1 |
Barcode: 5410595784417
Width: 0.085 m
Height: 0.155 m
Length: 0.155 m
Weight: 0.86 kg
Quantity: 1
Barcode: 15410595784414
Width: 0.27 m
Height: 0.335 m
Length: 0.33 m
Weight: 10.32 kg
Quantity: 12
Barcode: 35410595784418
Width: 0.8 m
Height: 1.14 m
Length: 1.2 m
Weight: 247.68 kg
Quantity: 288
Glas 41cl damier Peacock - set/2