Ijscoupe 13,5xH8cm groen Revera - set/6
SKU: 614317
| SKU | 614317 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Revera |
| Producttype | Drinkglas |
| Nieuwste | 8 jan 2026 |
| Hoofdkleur | Groen |
| Kleuren | Groen, transparant |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| Materialen | Glas |
| Afwerking | Massakleur |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 13,5xH8cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 13.5 cm |
| Lengte (cm) | 13.5 |
| Breedte (cm) | 13.5 cm |
| Hoogte (cm) | 8 cm |
| Inhoud (cl) | 40 |
| Gewicht | 1,83 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Nee |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Ja |
| Besteleenheden | 1 |
Barcode: 5410595781782
Width: 0.29 m
Height: 0.095 m
Length: 0.41 m
Weight: 1.83 kg
Quantity: 1
Barcode: 35410595781783
Width: 0.8 m
Height: 1.18 m
Length: 1.2 m
Weight: 109.8 kg
Quantity: 60
Ijscoupe 13,5xH8cm groen Revera - set/6