Kom 16xH6cm zwart Ovio
SKU: 740324
Ovio combineert een moderne coupevorm met functionele stevigheid. Het hoogwaardige porselein met verstevigde rand is speciaal ontworpen voor intensief gebruik in horecagelegenheden en biedt een stijlvolle basis voor elke presentatie.
- Hoogwaardig porselein
- Verstevigde rand voor extra bescherming tegen chippen
- Horeca-proof en geschikt voor intensief gebruik
- Verkrijgbaar in twee varianten
- 3 jaar chipgarantie
| SKU | 740324 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Ovio |
| Producttype | Kom |
| Nieuwste | 12 jun 2025 |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Kleuren | Zwart |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Gestructureerd, Niet-reactieve Glazuur |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 16xH6cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 16 cm |
| Lengte (cm) | 16 |
| Breedte (cm) | 16 cm |
| Hoogte (cm) | 6 cm |
| Inhoud (cl) | 71 |
| Gewicht | 0,49 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 2 |
| Barcode item | 5410595777631 |
Barcode: 25410595777635
Width: 0.155 m
Height: 0.11 m
Length: 0.16 m
Weight: 0.98 kg
Quantity: 2
Barcode: 15410595777638
Width: 0.335 m
Height: 0.24 m
Length: 0.34 m
Weight: 7.84 kg
Quantity: 16
Barcode: 35410595777632
Width: 0.8 m
Height: 1.1 m
Length: 1.2 m
Weight: 188.16 kg
Quantity: 384
Kom 16xH6cm zwart Ovio