Schotel 14cm beige Linea
SKU: 740382
Linea combineert een eenvoudig design met een subtiele randstructuur. Functioneel ontworpen voor professioneel gebruik, vormt Linea een neutrale en stijlvolle basis voor elke presentatie.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740382 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Linea |
| Producttype | Schoteltje |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Wit |
| Kleuren | Beige, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Printdecor |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 14cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 14 cm |
| Lengte (cm) | 32 |
| Breedte (cm) | 32 cm |
| Hoogte (cm) | 2 cm |
| Gewicht | 0,18 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 6 |
| Barcode item | 5410595783977 |
Barcode: 25410595783971
Width: 0.155 m
Height: 0.11 m
Length: 0.165 m
Weight: 1.08 kg
Quantity: 6
Barcode: 15410595783974
Width: 0.33 m
Height: 0.235 m
Length: 0.34 m
Weight: 8.64 kg
Quantity: 48
Barcode: 35410595783978
Width: 0.8 m
Height: 1.11 m
Length: 1.2 m
Weight: 207.36 kg
Quantity: 1152
Schotel 14cm beige Linea