Serveerschaal 20x9cm burgundy Fika
SKU: 262172
| SKU | 262172 |
|---|---|
| Merk | Ona |
| Collectie | Fika |
| Producttype | Serveerschaal |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Rood |
| Kleuren | Bordeaux |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Reactieve Glazuur |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 20x9cm |
| Geproduceerd in | China |
| Lengte (cm) | 20 |
| Breedte (cm) | 9 cm |
| Hoogte (cm) | 1.5 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 4 |
| Barcode item | 5410595783007 |
Barcode: 25410595783001
Width: 0 m
Height: 0 m
Length: 0 m
Weight: 0 kg
Quantity: 4
Barcode: 15410595783004
Width: 0 m
Height: 0 m
Length: 0 m
Weight: 0 kg
Quantity: 48
Serveerschaal 20x9cm burgundy Fika