Serveerschaal low 2-delig ash Rieva
SKU: 301050
Rieva Ash is een modulaire collectie in massief essenhout, waar vorm en functie samenkomen.
Elk stuk wordt in Litouwen met de hand vervaardigd, via een zorgvuldig proces van selectie, droging en afwerking.
De collectie bestaat uit twee elementen die samen een sculpturaal geheel vormen, of afzonderlijk gebruikt kunnen worden als serveerschotels. Onderling zijn de sets combineerbaar, wat zorgt voor een flexibel en gelaagd gebruik.
Afgewerkt met een voedselveilige behandeling die het hout beschermt en zijn natuurlijke karakter bewaart.
Duurzaam gemaakt, bedoeld om lang te blijven.
| SKU | 301050 |
|---|---|
| Merk | Atelier Europe |
| Collectie | Rieva |
| Producttype | Serveerschaal |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Bruin |
| Kleuren | Bruin |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| Materialen | Essenhout |
| Vorm | Rond |
| Geproduceerd in | LT |
| Diameter | 23 cm |
| Lengte (cm) | 23 |
| Breedte (cm) | 23 cm |
| Hoogte (cm) | 13.5 cm |
| Vaatwasbestendig | Nee |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Nee |
| Ovenbestendig | Nee |
| Besteleenheden | 1 |
Barcode: 5410595787814
Width: 0 m
Height: 0 m
Length: 0 m
Weight: 0 kg
Quantity: 1
Barcode: 15410595787811
Width: 0 m
Height: 0 m
Length: 0 m
Weight: 0 kg
Quantity: 12
Serveerschaal low 2-delig ash Rieva