Chopstick matte black Helix - set/6
SKU: 614144
| SKU | 614144 |
|---|---|
| Brand | Fine2Dine |
| Collection | Helix |
| Product type | Chopsticks |
| Newest | Jun 15, 2023 |
| Main color | Black |
| Colors | Black |
| Main material | Metals |
| Materials | Stainless Steel 18-10 |
| Shape | Oblong |
| Commercial dimensions | 23cm |
| Produced in | China |
| Diameter | 23 cm |
| Width (cm) | 0.5 cm |
| Weight | 0,119 kg |
| Dishwasher safe | Yes |
| Dubbelwalled | No |
| Food safe | Yes |
| Giftbox | Yes |
| Handmade features | No |
| Microwave oven safe | No |
| Oven safe | No |
| From recycled material | No |
| Qty Increments | 1 |
Barcode: 5410595756377
Width: 0.05 m
Height: 0.03 m
Length: 0.24 m
Weight: 0.119 kg
Quantity: 1
Barcode: 15410595756374
Width: 0.26 m
Height: 0.215 m
Length: 0.31 m
Weight: 4.046 kg
Quantity: 34
Barcode: 35410595756378
Width: 0.8 m
Height: 1.15 m
Length: 1.2 m
Weight: 202.3 kg
Quantity: 1700
Chopstick matte black Helix - set/6