Decorative dish 26,5cm white Misty
SKU: 800180
| SKU | 800180 |
|---|---|
| Brand | S|P Collection |
| Collection | Misty |
| Product type | Decorative Dish |
| Newest | Jun 15, 2022 |
| Main color | White |
| Colors | White |
| Main material | Glass |
| Materials | Glass |
| Shape | Round |
| Commercial dimensions | 26,5cm |
| Produced in | Turkey |
| Diameter | 26.5 cm |
| Length (cm) | 26.5 |
| Width (cm) | 26.5 cm |
| Height (cm) | 6 cm |
| Weight | 0,81 kg |
| Dishwasher safe | No |
| Dubbelwalled | No |
| Food safe | Yes |
| Giftbox | No |
| Handmade features | No |
| Microwave oven safe | No |
| Oven safe | No |
| From recycled material | No |
| Qty Increments | 2 |
| Item barcode | 5410595747023 |
Barcode: 25410595747027
Width: 0.08 m
Height: 0.295 m
Length: 0.29 m
Weight: 1.62 kg
Quantity: 2
Barcode: 15410595747020
Width: 0.29 m
Height: 0.31 m
Length: 0.3 m
Weight: 4.86 kg
Quantity: 6
Barcode: 35410595747024
Width: 0.8 m
Height: 1.08 m
Length: 1.2 m
Weight: 116.64 kg
Quantity: 144
Decorative dish 26,5cm white Misty