Glass 41cl damier Peacock - set/2
SKU: 824833
| SKU | 824833 |
|---|---|
| Brand | S|P Collection |
| Collection | Peacock |
| Product type | Drinking Glass |
| Newest | Jun 8, 2026 |
| Main color | Transparent |
| Colors | Transparent |
| Main material | Glass |
| Materials | Crystalline Glass |
| Finish | Structured |
| Shape | Round |
| Commercial dimensions | 41cl |
| Produced in | China |
| Diameter | 8 cm |
| Length (cm) | 8 |
| Width (cm) | 8 cm |
| Height (cm) | 14.5 cm |
| Content (cl) | 44 |
| Weight | 0,86 kg |
| Dishwasher safe | Yes |
| Dubbelwalled | No |
| Food safe | Yes |
| Giftbox | Yes |
| Handmade features | No |
| Microwave oven safe | No |
| Oven safe | No |
| From recycled material | No |
| Qty Increments | 1 |
Barcode: 5410595784417
Width: 0.085 m
Height: 0.155 m
Length: 0.155 m
Weight: 0.86 kg
Quantity: 1
Barcode: 15410595784414
Width: 0.27 m
Height: 0.335 m
Length: 0.33 m
Weight: 10.32 kg
Quantity: 12
Barcode: 35410595784418
Width: 0.8 m
Height: 1.14 m
Length: 1.2 m
Weight: 247.68 kg
Quantity: 288
Glass 41cl damier Peacock - set/2