Plate 29cm white Perla
SKU: 783503
| SKU | 783503 |
|---|---|
| Brand | Chic |
| Collection | Perla |
| Product type | Plate |
| Newest | Mar 6, 2017 |
| Main color | White |
| Colors | White |
| Main material | Porcelain |
| Materials | Siloxi HT Porcelain |
| Shape | Round |
| Commercial dimensions | 29cm |
| Produced in | China |
| Diameter | 29 cm |
| Length (cm) | 29 |
| Width (cm) | 29 cm |
| Weight | 0,695 kg |
| Dishwasher safe | Yes |
| Dubbelwalled | No |
| Food safe | Yes |
| Giftbox | No |
| Handmade features | No |
| Microwave oven safe | Yes |
| Oven safe | No |
| From recycled material | No |
| Qty Increments | 4 |
| Item barcode | 5410595662517 |
Barcode: 25410595662511
Width: 0.295 m
Height: 0.047 m
Length: 0.295 m
Weight: 2.3 kg
Quantity: 4
Barcode: 45410595662515
Width: 0.26 m
Height: 0.315 m
Length: 0.315 m
Weight: 11.5 kg
Quantity: 20
Barcode: 35410595662518
Width: 0.8 m
Height: 1.12 m
Length: 1.2 m
Weight: 276 kg
Quantity: 480
Plate 29cm white Perla