Serving dish 12,5xH1,5cm marble black Pura
SKU: 785255
| SKU | 785255 |
|---|---|
| Brand | Chic |
| Collection | Pura |
| Product type | Serving Dish |
| Newest | Jan 5, 2024 |
| Main color | Black |
| Colors | Black |
| Main material | Natural Stone |
| Materials | Marble |
| Shape | Round |
| Commercial dimensions | 12,5xH1,5cm |
| Produced in | India |
| Diameter | 12.5 cm |
| Length (cm) | 12.5 |
| Width (cm) | 12.5 cm |
| Height (cm) | 1.5 cm |
| Weight | 0,38 kg |
| Dishwasher safe | No |
| Dubbelwalled | No |
| Food safe | Yes |
| Giftbox | No |
| Handmade features | No |
| Microwave oven safe | No |
| Oven safe | No |
| From recycled material | No |
| Qty Increments | 2 |
| Item barcode | 5410595762576 |
Barcode: 25410595762570
Width: 0.08 m
Height: 0.15 m
Length: 0.15 m
Weight: 0.76 kg
Quantity: 2
Barcode: 15410595762573
Width: 0.27 m
Height: 0.33 m
Length: 0.32 m
Weight: 9.12 kg
Quantity: 24
Barcode: 35410595762577
Width: 0.8 m
Height: 1.14 m
Length: 1.2 m
Weight: 218.88 kg
Quantity: 576
Serving dish 12,5xH1,5cm marble black Pura