Diffuser stokjes zwart voor 1200ml Gallery
SKU: 853142
| SKU | 853142 |
|---|---|
| Merk | S|P Collection |
| Collectie | Gallery |
| Producttype | Diffuserstokjes |
| Nieuwste | 8 jan 2026 |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Kleuren | Zwart |
| Hoofdmateriaal | Kunststof en Composiet |
| Materialen | Stof |
| Vorm | Anders |
| Commerciële afmetingen | voor 1200ml |
| Geproduceerd in | China |
| Diameter | 0.03 cm |
| Lengte (cm) | 45 |
| Gewicht | 0,035 kg |
| Vaatwasbestendig | Nee |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Nee |
| Geschenkverpakking | Ja |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Nee |
| Ovenbestendig | Nee |
| Besteleenheden | 1 |
Barcode: 5410595782079
Width: 0.04 m
Height: 0.01 m
Length: 0.455 m
Weight: 0.035 kg
Quantity: 1
Barcode: 25410595782073
Width: 0.14 m
Height: 0.095 m
Length: 0.46 m
Weight: 0.84 kg
Quantity: 24
Barcode: 15410595782076
Width: 0.29 m
Height: 0.205 m
Length: 0.48 m
Weight: 3.36 kg
Quantity: 96
Barcode: 35410595782070
Width: 0.8 m
Height: 1.2 m
Length: 1.2 m
Weight: 100.8 kg
Quantity: 2880
Diffuser stokjes zwart voor 1200ml Gallery