Diffuser stokjes zwart voor 120ml Gallery
SKU: 853140
| SKU | 853140 |
|---|---|
| Merk | S|P Collection |
| Collectie | Gallery |
| Producttype | Diffuserstokjes |
| Nieuwste | 8 jan 2026 |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Kleuren | Zwart |
| Hoofdmateriaal | Kunststof en Composiet |
| Materialen | Stof |
| Vorm | Anders |
| Commerciële afmetingen | voor 120ml |
| Geproduceerd in | China |
| Diameter | 0.03 cm |
| Lengte (cm) | 24 |
| Gewicht | 0,015 kg |
| Vaatwasbestendig | Nee |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Nee |
| Geschenkverpakking | Ja |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Nee |
| Ovenbestendig | Nee |
| Besteleenheden | 1 |
Barcode: 5410595782055
Width: 0.04 m
Height: 0.01 m
Length: 0.245 m
Weight: 0.015 kg
Quantity: 1
Barcode: 25410595782059
Width: 0.14 m
Height: 0.095 m
Length: 0.255 m
Weight: 0.36 kg
Quantity: 24
Barcode: 15410595782052
Width: 0.285 m
Height: 0.22 m
Length: 0.295 m
Weight: 1.44 kg
Quantity: 96
Barcode: 35410595782056
Width: 0.8 m
Height: 1.03 m
Length: 1.2 m
Weight: 46.08 kg
Quantity: 3072
Diffuser stokjes zwart voor 120ml Gallery