Glas 35cl damier Peacock - set/2
SKU: 824832
| SKU | 824832 |
|---|---|
| Merk | S|P Collection |
| Collectie | Peacock |
| Producttype | Drinkglas |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Transparant |
| Kleuren | Transparant |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| Materialen | Kristallijn Glas |
| Afwerking | Gestructureerd |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 35cl |
| Geproduceerd in | China |
| Diameter | 8.5 cm |
| Lengte (cm) | 8.5 |
| Breedte (cm) | 8.5 cm |
| Hoogte (cm) | 9.5 cm |
| Inhoud (cl) | 35 |
| Gewicht | 0,66 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Ja |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Nee |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 1 |
Barcode: 5410595784400
Width: 0.09 m
Height: 0.1 m
Length: 0.17 m
Weight: 0.66 kg
Quantity: 1
Barcode: 15410595784407
Width: 0.295 m
Height: 0.23 m
Length: 0.36 m
Weight: 7.92 kg
Quantity: 12
Barcode: 35410595784401
Width: 0.8 m
Height: 1.06 m
Length: 1.2 m
Weight: 253.44 kg
Quantity: 384
Glas 35cl damier Peacock - set/2