Kom 10xH4,5cm blauw Azul
SKU: 740425
Azul is geïnspireerd op de kleuren en patronen van de Mediterrane kust. Het expressieve, functionele design vormt een sterke basis die gerechten extra laat spreken.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740425 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Azul |
| Producttype | Kom |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Blauw |
| Kleuren | Blauw, Bruin, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Printdecor |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 10xH4,5cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 10 cm |
| Lengte (cm) | 10 |
| Breedte (cm) | 10 cm |
| Hoogte (cm) | 4.5 cm |
| Inhoud (cl) | 21,5 |
| Gewicht | 0,175 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 6 |
| Barcode item | 5410595784028 |
Barcode: 25410595784022
Width: 0.155 m
Height: 0.11 m
Length: 0.16 m
Weight: 1.05 kg
Quantity: 6
Barcode: 15410595784025
Width: 0.335 m
Height: 0.24 m
Length: 0.335 m
Weight: 8.4 kg
Quantity: 48
Barcode: 35410595784029
Width: 0.8 m
Height: 1.12 m
Length: 1.2 m
Weight: 201.6 kg
Quantity: 1152
Kom 10xH4,5cm blauw Azul