Kom 25,5xH4,5cm blauw Azul
Azul is geïnspireerd op de kleuren en patronen van de Mediterrane kust. Het expressieve, functionele design vormt een sterke basis die gerechten extra laat spreken.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
SKU: 740428
Azul is geïnspireerd op de kleuren en patronen van de Mediterrane kust. Het expressieve, functionele design vormt een sterke basis die gerechten extra laat spreken.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740428 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Azul |
| Producttype | Kom |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Blauw |
| Kleuren | Blauw, Bruin, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Printdecor |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 25,5xH4,5cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 25.5 cm |
| Lengte (cm) | 25.5 |
| Breedte (cm) | 25.5 cm |
| Hoogte (cm) | 4.5 cm |
| Inhoud (cl) | 120 |
| Gewicht | 0,62 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 3 |
| Barcode item | 5410595784059 |
Barcode: 25410595784053
Width: 0.27 m
Height: 0.095 m
Length: 0.27 m
Weight: 1.86 kg
Quantity: 3
Barcode: 15410595784056
Width: 0.3 m
Height: 0.305 m
Length: 0.42 m
Weight: 7.44 kg
Quantity: 12
Barcode: 35410595784050
Width: 0.8 m
Height: 1.06 m
Length: 1.2 m
Weight: 133.92 kg
Quantity: 216
Kom 25,5xH4,5cm blauw Azul