Kom 5xH4,5cm white Perla
SKU: 783525
| SKU | 783525 |
|---|---|
| Merk | Chic |
| Collectie | Perla |
| Producttype | Kom |
| Nieuwste | 12 jun 2025 |
| Hoofdkleur | Wit |
| Kleuren | Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Siloxi HT Porselein |
| Afwerking | Niet-reactieve Glazuur |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 5xH4,5cm |
| Geproduceerd in | China |
| Diameter | 6 cm |
| Lengte (cm) | 4.9 |
| Breedte (cm) | 6 cm |
| Hoogte (cm) | 4.9 cm |
| Inhoud (cl) | 5 |
| Gewicht | 0,045 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 4 |
| Barcode item | 5410595775101 |
Barcode: 25410595775105
Width: 0.105 m
Height: 0.055 m
Length: 0.105 m
Weight: 0.18 kg
Quantity: 4
Barcode: 15410595775108
Width: 0.34 m
Height: 0.24 m
Length: 0.345 m
Weight: 6.48 kg
Quantity: 144
Barcode: 35410595775102
Width: 0.8 m
Height: 1.12 m
Length: 1.2 m
Weight: 155.52 kg
Quantity: 3456
Kom 5xH4,5cm white Perla