Kom 10xH4,5cm wit Astro
SKU: 740445
Astro is geïnspireerd op de mystiek van de ruimte en combineert een eenvoudig design met een subtiele puntstructuur. Het minimalistische, functionele design vormt een neutrale basis die gerechten optimaal laat stralen.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740445 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Astro |
| Producttype | Kom |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Wit |
| Kleuren | Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Gestructureerd, Niet-reactieve Glazuur |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 10xH4,5cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 10 cm |
| Lengte (cm) | 10 |
| Breedte (cm) | 10 cm |
| Hoogte (cm) | 4.5 cm |
| Inhoud (cl) | 21,5 |
| Gewicht | 0,175 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 6 |
| Barcode item | 5410595784127 |
Barcode: 25410595784121
Width: 0.155 m
Height: 0.11 m
Length: 0.16 m
Weight: 1.05 kg
Quantity: 6
Barcode: 15410595784124
Width: 0.335 m
Height: 0.24 m
Length: 0.335 m
Weight: 8.4 kg
Quantity: 48
Barcode: 35410595784128
Width: 0.8 m
Height: 1.12 m
Length: 1.2 m
Weight: 201.6 kg
Quantity: 1152
Kom 10xH4,5cm wit Astro