Plat bord 29x25cm pure pearl Icon
SKU: 609002
| SKU | 609002 |
|---|---|
| Merk | EcoMade |
| Collectie | Icon |
| Producttype | Bord |
| Hoofdkleur | Wit |
| Kleuren | Parel, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Reactieve Glazuur |
| Vorm | Organisch |
| Commerciële afmetingen | 29x25cm |
| Geproduceerd in | Portugal |
| Lengte (cm) | 29 |
| Breedte (cm) | 25 cm |
| Hoogte (cm) | 2 cm |
| Gewicht | 1,35 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 4 |
| Barcode item | 5410595782703 |
Barcode: 15410595782700
Width: 0.28 m
Height: 0.13 m
Length: 0.28 m
Weight: 5.4 kg
Quantity: 4
Barcode: 35410595782704
Width: 0.8 m
Height: 1.16 m
Length: 1.2 m
Weight: 518.4 kg
Quantity: 384
Plat bord 29x25cm pure pearl Icon