Glass 35cl damier Peacock - set/2
SKU: 824832
| SKU | 824832 |
|---|---|
| Brand | S|P Collection |
| Collection | Peacock |
| Product type | Drinking Glass |
| Newest | Jun 8, 2026 |
| Main color | Transparent |
| Colors | Transparent |
| Main material | Glass |
| Materials | Crystalline Glass |
| Finish | Structured |
| Shape | Round |
| Commercial dimensions | 35cl |
| Produced in | China |
| Diameter | 8.5 cm |
| Length (cm) | 8.5 |
| Width (cm) | 8.5 cm |
| Height (cm) | 9.5 cm |
| Content (cl) | 35 |
| Weight | 0,66 kg |
| Dishwasher safe | Yes |
| Dubbelwalled | No |
| Food safe | Yes |
| Giftbox | Yes |
| Handmade features | No |
| Microwave oven safe | No |
| Oven safe | No |
| From recycled material | No |
| Qty Increments | 1 |
Barcode: 5410595784400
Width: 0.09 m
Height: 0.1 m
Length: 0.17 m
Weight: 0.66 kg
Quantity: 1
Barcode: 15410595784407
Width: 0.295 m
Height: 0.23 m
Length: 0.36 m
Weight: 7.92 kg
Quantity: 12
Barcode: 35410595784401
Width: 0.8 m
Height: 1.06 m
Length: 1.2 m
Weight: 253.44 kg
Quantity: 384
Glass 35cl damier Peacock - set/2