Serving dish 28,5x10cm burgundy Fika
SKU: 262173
| SKU | 262173 |
|---|---|
| Brand | Ona |
| Collection | Fika |
| Product type | Serving Dish |
| Newest | Jun 8, 2026 |
| Main color | Red |
| Colors | Burgundy |
| Main material | Porcelain |
| Materials | Porcelain |
| Finish | Reactive Glazing |
| Shape | Round |
| Commercial dimensions | 28,5x10cm |
| Produced in | China |
| Length (cm) | 28.5 |
| Width (cm) | 10 cm |
| Height (cm) | 2 cm |
| Dishwasher safe | Yes |
| Dubbelwalled | No |
| Food safe | Yes |
| Giftbox | No |
| Handmade features | No |
| Microwave oven safe | Yes |
| Oven safe | No |
| From recycled material | No |
| Qty Increments | 4 |
| Item barcode | 5410595783014 |
Barcode: 25410595783018
Width: 0 m
Height: 0 m
Length: 0 m
Weight: 0 kg
Quantity: 4
Barcode: 15410595783011
Width: 0 m
Height: 0 m
Length: 0 m
Weight: 0 kg
Quantity: 24
Serving dish 28,5x10cm burgundy Fika