Diep bord 23/17xH4cm wit Astro
SKU: 740460
Astro is geïnspireerd op de mystiek van de ruimte en combineert een eenvoudig design met een subtiele puntstructuur. Het minimalistische, functionele design vormt een neutrale basis die gerechten optimaal laat stralen.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740460 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Astro |
| Producttype | Diep Bord |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Wit |
| Kleuren | Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Gestructureerd, Niet-reactieve Glazuur |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 23/17xH4cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 23 cm |
| Lengte (cm) | 23 |
| Breedte (cm) | 23 cm |
| Hoogte (cm) | 4 cm |
| Gewicht | 0,51 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 6 |
| Barcode item | 5410595784370 |
Barcode: 25410595784374
Width: 0.235 m
Height: 0.095 m
Length: 0.235 m
Weight: 3.06 kg
Quantity: 6
Barcode: 15410595784377
Width: 0.275 m
Height: 0.27 m
Length: 0.41 m
Weight: 12.24 kg
Quantity: 24
Barcode: 35410595784371
Width: 0.8 m
Height: 1.2 m
Length: 1.2 m
Weight: 293.76 kg
Quantity: 576
Diep bord 23/17xH4cm wit Astro