Mokkaschotel 11cm wit Astro
SKU: 740450
Astro is geïnspireerd op de mystiek van de ruimte en combineert een eenvoudig design met een subtiele puntstructuur. Het minimalistische, functionele design vormt een neutrale basis die gerechten optimaal laat stralen.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740450 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Astro |
| Producttype | Mokka Schoteltje |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Wit |
| Kleuren | Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Gestructureerd, Niet-reactieve Glazuur |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 11cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 12 cm |
| Lengte (cm) | 12 |
| Breedte (cm) | 12 cm |
| Hoogte (cm) | 2 cm |
| Gewicht | 0,1 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 6 |
| Barcode item | 5410595784165 |
Barcode: 25410595784169
Width: 0.14 m
Height: 0.085 m
Length: 0.14 m
Weight: 0.6 kg
Quantity: 6
Barcode: 15410595784162
Width: 0.21 m
Height: 0.295 m
Length: 0.295 m
Weight: 4.8 kg
Quantity: 48
Barcode: 35410595784166
Width: 0.8 m
Height: 1.04 m
Length: 1.2 m
Weight: 187.2 kg
Quantity: 1872
Mokkaschotel 11cm wit Astro