Plat bord 27cm blauw Azul
SKU: 740423
Azul is geïnspireerd op de kleuren en patronen van de Mediterrane kust. Het expressieve, functionele design vormt een sterke basis die gerechten extra laat spreken.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740423 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Azul |
| Producttype | Bord |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Blauw |
| Kleuren | Blauw, Bruin, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Printdecor |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 27cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 27 cm |
| Lengte (cm) | 27 |
| Breedte (cm) | 27 cm |
| Hoogte (cm) | 2.7 cm |
| Gewicht | 0,725 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 6 |
| Barcode item | 5410595784011 |
Barcode: 25410595784015
Width: 0.275 m
Height: 0.095 m
Length: 0.275 m
Weight: 4.35 kg
Quantity: 6
Barcode: 15410595784018
Width: 0.21 m
Height: 0.3 m
Length: 0.29 m
Weight: 8.7 kg
Quantity: 12
Barcode: 35410595784012
Width: 0.8 m
Height: 1.04 m
Length: 1.2 m
Weight: 339.3 kg
Quantity: 468
Plat bord 27cm blauw Azul