Plat bord 32cm blauw Azul
SKU: 740424
Azul is geïnspireerd op de kleuren en patronen van de Mediterrane kust. Het expressieve, functionele design vormt een sterke basis die gerechten extra laat spreken.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740424 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Azul |
| Producttype | Bord |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Blauw |
| Kleuren | Blauw, Bruin, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Printdecor |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 32cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 32 cm |
| Lengte (cm) | 32 |
| Breedte (cm) | 32 cm |
| Hoogte (cm) | 3.2 cm |
| Gewicht | 1,165 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 2 |
| Barcode item | 5410595784677 |
Barcode: 25410595784671
Width: 0.335 m
Height: 0.035 m
Length: 0.34 m
Weight: 2.33 kg
Quantity: 2
Barcode: 15410595784674
Width: 0.305 m
Height: 0.35 m
Length: 0.36 m
Weight: 13.98 kg
Quantity: 12
Barcode: 35410595784678
Width: 0.8 m
Height: 1.2 m
Length: 1.2 m
Weight: 251.64 kg
Quantity: 216
Plat bord 32cm blauw Azul