Plat bord 21cm wit Astro
SKU: 740441
Astro is geïnspireerd op de mystiek van de ruimte en combineert een eenvoudig design met een subtiele puntstructuur. Het minimalistische, functionele design vormt een neutrale basis die gerechten optimaal laat stralen.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740441 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Astro |
| Producttype | Bord |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Wit |
| Kleuren | Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Gestructureerd, Niet-reactieve Glazuur |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 21cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 21 cm |
| Lengte (cm) | 21 |
| Breedte (cm) | 7.5 cm |
| Hoogte (cm) | 2 cm |
| Gewicht | 0,365 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 6 |
| Barcode item | 5410595784097 |
Barcode: 25410595784091
Width: 0.21 m
Height: 0.08 m
Length: 0.21 m
Weight: 2.19 kg
Quantity: 6
Barcode: 15410595784094
Width: 0.235 m
Height: 0.24 m
Length: 0.34 m
Weight: 8.76 kg
Quantity: 24
Barcode: 35410595784098
Width: 0.8 m
Height: 1.1 m
Length: 1.2 m
Weight: 350.4 kg
Quantity: 960
Plat bord 21cm wit Astro