Mokkakop 9cl grijs Nuance
SKU: 740359
De veelzijdige Nuance-collectie combineert een zacht kleurverloop met een subtiel en tijdloos functioneel design. De perfecte keuze voor elke tafel.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740359 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Nuance |
| Producttype | Mokka Kop |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Grijs |
| Kleuren | Beige, Grijs, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Printdecor |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 9cl |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 6 cm |
| Lengte (cm) | 8 |
| Breedte (cm) | 6 cm |
| Hoogte (cm) | 6 cm |
| Inhoud (cl) | 9 |
| Gewicht | 0,105 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 12 |
| Barcode item | 5410595784196 |
Barcode: 25410595784190
Width: 0.135 m
Height: 0.145 m
Length: 0.26 m
Weight: 1.26 kg
Quantity: 12
Barcode: 15410595784193
Width: 0.315 m
Height: 0.275 m
Length: 0.32 m
Weight: 5.04 kg
Quantity: 48
Barcode: 35410595784197
Width: 0.8 m
Height: 0.99 m
Length: 1.2 m
Weight: 90.72 kg
Quantity: 864
Mokkakop 9cl grijs Nuance