Mokkaschotel 11cm grijs Nuance
SKU: 740360
De veelzijdige Nuance-collectie combineert een zacht kleurverloop met een subtiel en tijdloos functioneel design. De perfecte keuze voor elke tafel.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740360 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Nuance |
| Producttype | Mokka Schoteltje |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Grijs |
| Kleuren | Beige, Grijs, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Printdecor |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 11cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 12 cm |
| Lengte (cm) | 12 |
| Breedte (cm) | 12 cm |
| Hoogte (cm) | 2 cm |
| Gewicht | 0,1 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 6 |
| Barcode item | 5410595783861 |
Barcode: 25410595783865
Width: 0.14 m
Height: 0.09 m
Length: 0.145 m
Weight: 0.6 kg
Quantity: 6
Barcode: 15410595783868
Width: 0.21 m
Height: 0.295 m
Length: 0.3 m
Weight: 4.8 kg
Quantity: 48
Barcode: 35410595783862
Width: 0.8 m
Height: 1.04 m
Length: 1.2 m
Weight: 187.2 kg
Quantity: 1872
Mokkaschotel 11cm grijs Nuance