Plat bord 21cm grijs Nuance
SKU: 740351
De veelzijdige Nuance-collectie combineert een zacht kleurverloop met een subtiel en tijdloos functioneel design. De perfecte keuze voor elke tafel.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740351 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Nuance |
| Producttype | Bord |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Grijs |
| Kleuren | Beige, Grijs, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Printdecor |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 21cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 21 cm |
| Lengte (cm) | 16 |
| Breedte (cm) | 16 cm |
| Hoogte (cm) | 2 cm |
| Gewicht | 0,35 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 6 |
| Barcode item | 5410595783793 |
Barcode: 25410595783797
Width: 0.215 m
Height: 0.08 m
Length: 0.215 m
Weight: 2.1 kg
Quantity: 6
Barcode: 15410595783790
Width: 0.235 m
Height: 0.245 m
Length: 0.345 m
Weight: 8.4 kg
Quantity: 24
Barcode: 35410595783794
Width: 0.8 m
Height: 1.1 m
Length: 1.2 m
Weight: 336 kg
Quantity: 960
Plat bord 21cm grijs Nuance