Plat bord 25cm grijs Nuance
SKU: 740352
De veelzijdige Nuance-collectie combineert een zacht kleurverloop met een subtiel en tijdloos functioneel design. De perfecte keuze voor elke tafel.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740352 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Nuance |
| Producttype | Bord |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Grijs |
| Kleuren | Beige, Grijs, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Printdecor |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 25cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 25 cm |
| Lengte (cm) | 21 |
| Breedte (cm) | 21 cm |
| Hoogte (cm) | 2.4 cm |
| Gewicht | 0,605 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 6 |
| Barcode item | 5410595783809 |
Barcode: 25410595783803
Width: 0.27 m
Height: 0.095 m
Length: 0.27 m
Weight: 3.63 kg
Quantity: 6
Barcode: 15410595783806
Width: 0.21 m
Height: 0.295 m
Length: 0.285 m
Weight: 7.26 kg
Quantity: 12
Barcode: 35410595783800
Width: 0.8 m
Height: 1.03 m
Length: 1.2 m
Weight: 283.14 kg
Quantity: 468
Plat bord 25cm grijs Nuance